Mağazamızda kredi kartı işlemi için ve haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.
Site-Ziyaretçi haberleşme güvenliği sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 256 bit SSL standartında gerçekleşmektedir.

Söz konusu haberleşme standardı, çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir.


Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Site-Banka Haberleşme Güvenliği Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır.

 

Aktarılan kredi kart bilgilerine erişilmesi mümkün değildir.

Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır.

 Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine personel, site yönetimi, teknik personel ve uygulama yapımcısı dahil kesinlikle kredi kartı bilgilerine ulaşamamaktadır.3D Secure'nin Tercih Edilme Sebebi 3D Secure ile yapılan ödemeler sadece kart sahibinin cep telefonuna gelen onay kodu ile tamamlanabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
gtag('config', 'AW-11308999326');